Radyo Kulesi - Tüm Radyolar

Müzik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 56.0 MB
  • Version 2.2.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Şafak Gezer
Radyo kulesi kullanıcılarına bir çok çeşitte müziğe sahip radyo yayını sunuyor.

Mobil cihazınız sadece iletişim kurmanız için değil de keyifli vakit geçirmeniz için de sizlerin yanında olacaktır. Radyo Kulesi mobil uygulaması içerisinde bir çok radyoyu barındıran geniş kapsamlı fakat kaliteli içerikler sunan müzik dinleme uygulamasıdır. Uygulamamızı İOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirin ve sınırsız müzik dinleyin. 

İstatistiklere göre en çok tercih edilen radyo kanallarını araştırıp kendi bünyesinde kullanıcılarına sunan Radyo Kulesi mobil uygulamasında sizde bir uygulama ile bir çok radyo kanalına sahip olun. Hemde tümüne ücretsiz sahip olacaksınız. Adından da anlaşıldığı sizlere bir çok radyo seçeneği sunan ve bu radyoların içerikleri de oldukça kaliteli olan Radyo Kulesinde sizde saatlerce müzik dinleme keyfini yaşayabilirsiniz. 

Hayatımızın vazgeçilmezi olan müzik, artık mobil cihazlarınızda daha kolay dinleniyor. Radyo programlarının genel sorunu dinleme esnasında kesintilerin söz konusu olmasıdır. Bu da kullanıcıyı oldukça rahatsız eden bir durumdur. Bu sorunu yaşamamak için Radyo Kulesi uygulamasına sizde sahip olun. 

Radyo Kulesi - Tüm Radyolar indir
DİĞER SÜRÜMLER