Radyo Kulesi - Tüm Radyolar

Müzik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 56.0 MB
  • Version 4.1 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Firma Şafak Gezer
Radyo kulesi uygulaması ile çeşit çeşit radyoya sahip olabilirsiniz.

Android işlerim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza Radyo Kulesi uygulamasını ücret ödemeden indirebilirsiniz. Radyo kulesi uygulaması, mobil cihazınızda sizlere sınırsız müzik keyfi yaşatacak olan kaliteli radyoları tek çatı altına toplayarak sizlere hizmet veriyor. Mobil cihazınıza ücretsiz indirdiğiniz gibi müzikleri dinlemek için ya da radyolara bağlanmak için de ekstra bir ücret ödemiyorsunuz. 

Şafak Gezer tarafından geliştirilerek kullanıcıların beğenisine sunulan, vermiş olduğu hizmet ile kullanıcılarını memnun etmeyi başaran Radyo Kulesi uygulamasına sizde sahip olun ve dilediğiniz zaman dilediğiniz müzik tarzını kolaylıkla dinleyin. Radyo radyo dolaşmak dolaşmak yerine Radyo Kulesi uygulaması üzerinden bir çok radyoya erişmenin keyfini yaşayın. Çünkü Radyo Kulesi sizlere en beğenilen radyo kanallarını sunuyor. 

En son gelen güncellemesi ile sizlere daha iyi bir hizmet veremeye başlayan Radyo Kulesi uygulaması hem mobil cihazınızın verimliliğini arttırır hem de sizlere müzik konusunda geniş bir yelpaze sunuyor. Bu yelpazede istediğinizi dinleyebilirsiniz. Seçim sizindir. Radyo Kulesi uygulaması eğlenceli müzik çeşitliliği ile sizleri bekliyor. 

Daha Fazla Göster
Radyo Kulesi - Tüm Radyolar indir
DİĞER SÜRÜMLER